Aktualności

 • IV Charytatywne Zawody Pływackie Pływam dla... Warszawa 10 -11.03.2018

  IV Charytatywne Zawody Pływackie " Pływam dla" - perfekcyjna organizacja, przyjazna, rodzinna atmosfera, wspaniałą zabawa i poczucie spełnienia: pływamy i pomagamy - czego chcieć więcej? W naszej drużynie też nie zabrakło pozytywnych emocji ,od śmiechu do  łez wzruszenia. 

   

  czytaj więcej

 • Otyliada 2018

  Dwójka naszych zaowdników ( Jerzy Korba, Konrad Plutecki ) popłynęli w tegoricznej Otyliadzie. 

  Konrad Plutecki pływał na basenie w Miechowie. Jego wynik to piękne 15050 m co dało mu 3 - ie miejsce open oraz 2 - ie miejsce wśród startujących panów. 

  Jerzy Korba przepłynął na basenie w Oświęcimiu 5 km. 

   

   

 • XXII Otwarte Mistrzostwa Warszawy Masters - 02/03.12.2017

  Na XXII Otwartych Mistrzostwach Warszawy Masters (2, 3 grudnia 2017) klub Wisła Masters Kraków reprezentowała jedna zawodniczka: Magdalena Drab.                       

  Cztery straty i cztery sukcesy w wielkim stylu.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Gliwice 17-19.11.2017

    W tegorocznych Zimowych Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu (17-19.11.2017r.) wzięło udział 530 zawodników. Mieliśmy możliwość oglądnięcia 2700 startów. Pomimo, iż ekipę Białej Gwiazdy dopadły choroby i kontuzje, nie jesteśmy klubem, który łatwo się poddaje.. jak to mówią „ Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.” Nasza drużyna  zdecydowanie zalicza się do tych drugich. Wspaniała atmosfera na zawodach, doping i wsparcie drużyny na każdym kroku – to wszystko składa się na nasz wspólny sukces.                                                                                                       

   

  Czytaj więcej   

 • Odeszła Maria Jakóbik...

  W dniu dzisiejszym po długiej i ciężkiej chorobie odeszła Maria Jakóbik.

   

  Pogrzeb odbędzie się w piątek 22 września o 13:00 na Salwatorze (nowa Kaplica)

   

 • Mistrzostwa Świata w Pływaniu Masters - Budapeszt 2017

  W dniach 13.08 – 19.08. 2017r. Mastersi z całego świata wyruszyli na podbój Budapesztu. Wsłuchując się w słowa oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata , w myśl której …”razem jesteśmy silniejsi..”, każdy klub chciał pokazać, na co go stać i udowodnić, iż niemożliwe nie istnieje. W Budapeszcie nie mogło zabraknąć ekipy Białej Gwiazdy w sześcioosobowym składzie: Magdalena Drab, Jerzy Korba, Mateusz Dybek, Wojciech Wolski , Marta Wolska, Sandra Wolska godnie reprezentującej  nasz klub.    

   

  Czytaj więcej                                                                                                                          

 • Letnie Mistrzostwa Polski Masters w Pływaniu - 16/18.06.2017 Warszawa

  Warszawskie Letnie Mistrzostwa w pływaniu MASTERS to jedno z najważniejszych wydarzeń roku w kalendarzu Mastersów. Być może nawet najważniejsze. Dlatego Wisła Kraków pojechała na te zawody w mocnej, dziewiętnastoosobowej ekipie. I tak się rzeczywiście stało, że 16, 17 i 18 czerwca 2017 były prawdziwym mastersowskim świętem. Trzy dni zawodów, w których brało udział 506 osób z 11 krajów. Zawodnicy walczyli o medale w czterdziestu konkurencjach indywidualnych i sztafetowych.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Silesiaman Triathlon Pszczyna ( 21-05-2017 )

  W niedzielę (21-05-2017) odbyły się zawody triathlonowe w Pszczynie. Wział w nich udział nasz klubowy kolega Mateusz. Reprezentując barwy Wisły Kraków zajął wysokie 11 miejsce i zwyciężył w swojej kategorii wiekowej (M30-39). Jak na mastersa przystało, dobrze popłynął. Był dziewiąty po wyjściu z wody, zostawiając za sobą 245 zawodników. Gratulujemy udanego rozpoczęcia sezonu!

 • VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Masters w Toruniu - O Błękitną Wstęgę Wisły 20-21.05.2017

  Kolejny etap pływackiej rywalizacji w najlepszej kategorii ( czyli oczywiście Masters ) to Toruń.  

  Tym razem nasza niezawodna Wiślacka drużyna wzięła udział w VIII Ogólnopolskich Zawodach Masters - O Błękitną Wstęgę Wisły.

  Perfekcyjna organizacja, wspaniała atmosfera, wsparcie drużyny na każdym kroku i do kompletu niesamowita pogoda – to wszystko złożyło się na nasz sukces.

  czytaj więcej 

   

 • World Masters Games Auckland 2017 - Nowa Zelandia 21-30.04.2017

  W dniach 21- 30.04. 2017 nasza dzielna zawodniczka Iwona Bednarczyk brała udział w zawodach World Games Auckland 2017r. w Nowej Zelandii. W zawodach pływackich uczestniczyło 1600 zawodników z różnych krajów. Polskę reprezentowało 5 zawodników z Iwoną włącznie.

  czytaj więcej 

 • Zimowe Otwarte Mistrzstwa Polski w pływaniu w kategorii Masters - Olsztyn 21-23.10.2016

  Olsztyn przywitał uczestników tegorocznych Zimowych Otwartych Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii Masters mało serdecznie - chłodem i nieustannym deszczem. W przeciwieństwie do organizatorów, Stowarzyszenia Pływackiego Masters Olsztyn - ci spisali się na medal. Sprawna organizacja zawodów, przyjazna atmosfera rywalizacji i przepiękny, funkcjonalny obiekt Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera w Olsztynie złożyły się wyjątkowo udane zawody.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Gliwice 10-12.06.2016

  W dniach 10 -12 czerwca 2016 r. odbyły się letnie Mistrzostwa Polski Masterów

  w Gliwicach na 50 metrowej pływalni „Olimpijczyk”. 

  W zawodach startowało 380 zawodników z 72 klubów, w tym także pływacy z Rosji 

  i Bułgarii. Padło wiele rekordów Polski, a organizacja zawodów przebiegała sprawnie i jak zwykle w przyjaznej atmosferze.

   

  Czytaj więcej 

   

Sponsorzy
Partnerzy

Facebook
Wizyty
Dzisiaj: 7
Wszystkie: 183016