Aktualności

Zobacz wszystkie | Strony:
 • IX Międzynarodowe Zawody Pływackie Masters O Błękitną Wstęgę Wisły Zawody Pucharu Polski Masters 2018 - 19/20.05.2018

  IX Międzynarodowe Zawody Pływackie Masters O Błękitną Wstęgę Wisły Zawody Pucharu Polski Masters 2018

   

  Zawody wchodzące w skład cyklu Pucharu Masters stanowiły VIII edycję organizowanej od 2010 r. imprezy pod nazwą "O Błękitną Wstęgę Wisły". Nazwa tego ogólnopolskiego wydarzenia nawiązuje do odbywających się w latach 60-tych zawodów, w których zawodnicy rywalizowali pływając w Wiśle na trasie między dwoma toruńskimi mostami (drogowym i kolejowym). Tegoroczne zawody odbyły  się na ośmiotorowej pływalni Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK.

   

  Czytaj więcej 

   

 • I Mistrzostwa Łodzi w pływaniu Masters 21/22-04-2018

  W dniach 21 i 22 kwietnia 2018r. odbyły się I Mistrzostwa Łodzi w Pływaniu Masters , na których nie mogło zabraknąć naszej  Wiślackiej drużyny. 50 metrowy basen w Zatoce Sportu w Łodzi robi wrażenie. Składa się z 10 torów, co zapewnia sprawniejsze  przeprowadzenie zawodów...

   

  Czytaj więcej 

 • II Otwarte Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu 7-8.04.2018

  7-8 kwietnia w Białymstoku odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Polski Nauczycieli i pracowników oświaty w pływaniu.

  Białą Gwiazdę reprezentowały dwie zawodniczki: Paulina Kujawa i Marta Wolska.

   

  Czytaj więcej 

 • Puchar Polski w pływaniu Masters - Tychy 24-25.03.2018

  Puchar Polski w pływaniu Masters w Tychach to kolejne wyzwanie sportowe dla ekipy Białej Gwiazdy.     

  W dniach 24, 25 marca nasza drużyna w dziesięcioosobowym składzie potwierdziła gotowość walki o medale.   

   

  Czytaj więcej 

 • IV Charytatywne Zawody Pływackie Pływam dla... Warszawa 10 -11.03.2018

  IV Charytatywne Zawody Pływackie " Pływam dla" - perfekcyjna organizacja, przyjazna, rodzinna atmosfera, wspaniałą zabawa i poczucie spełnienia: pływamy i pomagamy - czego chcieć więcej? W naszej drużynie też nie zabrakło pozytywnych emocji ,od śmiechu do  łez wzruszenia. 

   

  czytaj więcej

 • Otyliada 2018

  Dwójka naszych zaowdników ( Jerzy Korba, Konrad Plutecki ) popłynęli w tegoricznej Otyliadzie. 

  Konrad Plutecki pływał na basenie w Miechowie. Jego wynik to piękne 15050 m co dało mu 3 - ie miejsce open oraz 2 - ie miejsce wśród startujących panów. 

  Jerzy Korba przepłynął na basenie w Oświęcimiu 5 km. 

   

   

 • XXII Otwarte Mistrzostwa Warszawy Masters - 02/03.12.2017

  Na XXII Otwartych Mistrzostwach Warszawy Masters (2, 3 grudnia 2017) klub Wisła Masters Kraków reprezentowała jedna zawodniczka: Magdalena Drab.                       

  Cztery straty i cztery sukcesy w wielkim stylu.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Gliwice 17-19.11.2017

    W tegorocznych Zimowych Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu (17-19.11.2017r.) wzięło udział 530 zawodników. Mieliśmy możliwość oglądnięcia 2700 startów. Pomimo, iż ekipę Białej Gwiazdy dopadły choroby i kontuzje, nie jesteśmy klubem, który łatwo się poddaje.. jak to mówią „ Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.” Nasza drużyna  zdecydowanie zalicza się do tych drugich. Wspaniała atmosfera na zawodach, doping i wsparcie drużyny na każdym kroku – to wszystko składa się na nasz wspólny sukces.                                                                                                       

   

  Czytaj więcej   

 • Odeszła Maria Jakóbik...

  W dniu dzisiejszym po długiej i ciężkiej chorobie odeszła Maria Jakóbik.

   

  Pogrzeb odbędzie się w piątek 22 września o 13:00 na Salwatorze (nowa Kaplica)

   

 • Mistrzostwa Świata w Pływaniu Masters - Budapeszt 2017

  W dniach 13.08 – 19.08. 2017r. Mastersi z całego świata wyruszyli na podbój Budapesztu. Wsłuchując się w słowa oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata , w myśl której …”razem jesteśmy silniejsi..”, każdy klub chciał pokazać, na co go stać i udowodnić, iż niemożliwe nie istnieje. W Budapeszcie nie mogło zabraknąć ekipy Białej Gwiazdy w sześcioosobowym składzie: Magdalena Drab, Jerzy Korba, Mateusz Dybek, Wojciech Wolski , Marta Wolska, Sandra Wolska godnie reprezentującej  nasz klub.    

   

  Czytaj więcej                                                                                                                          

 • Letnie Mistrzostwa Polski Masters w Pływaniu - 16/18.06.2017 Warszawa

  Warszawskie Letnie Mistrzostwa w pływaniu MASTERS to jedno z najważniejszych wydarzeń roku w kalendarzu Mastersów. Być może nawet najważniejsze. Dlatego Wisła Kraków pojechała na te zawody w mocnej, dziewiętnastoosobowej ekipie. I tak się rzeczywiście stało, że 16, 17 i 18 czerwca 2017 były prawdziwym mastersowskim świętem. Trzy dni zawodów, w których brało udział 506 osób z 11 krajów. Zawodnicy walczyli o medale w czterdziestu konkurencjach indywidualnych i sztafetowych.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Silesiaman Triathlon Pszczyna ( 21-05-2017 )

  W niedzielę (21-05-2017) odbyły się zawody triathlonowe w Pszczynie. Wział w nich udział nasz klubowy kolega Mateusz. Reprezentując barwy Wisły Kraków zajął wysokie 11 miejsce i zwyciężył w swojej kategorii wiekowej (M30-39). Jak na mastersa przystało, dobrze popłynął. Był dziewiąty po wyjściu z wody, zostawiając za sobą 245 zawodników. Gratulujemy udanego rozpoczęcia sezonu!

 • VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Masters w Toruniu - O Błękitną Wstęgę Wisły 20-21.05.2017

  Kolejny etap pływackiej rywalizacji w najlepszej kategorii ( czyli oczywiście Masters ) to Toruń.  

  Tym razem nasza niezawodna Wiślacka drużyna wzięła udział w VIII Ogólnopolskich Zawodach Masters - O Błękitną Wstęgę Wisły.

  Perfekcyjna organizacja, wspaniała atmosfera, wsparcie drużyny na każdym kroku i do kompletu niesamowita pogoda – to wszystko złożyło się na nasz sukces.

  czytaj więcej 

   

 • World Masters Games Auckland 2017 - Nowa Zelandia 21-30.04.2017

  W dniach 21- 30.04. 2017 nasza dzielna zawodniczka Iwona Bednarczyk brała udział w zawodach World Games Auckland 2017r. w Nowej Zelandii. W zawodach pływackich uczestniczyło 1600 zawodników z różnych krajów. Polskę reprezentowało 5 zawodników z Iwoną włącznie.

  czytaj więcej 

 • Zimowe Otwarte Mistrzstwa Polski w pływaniu w kategorii Masters - Olsztyn 21-23.10.2016

  Olsztyn przywitał uczestników tegorocznych Zimowych Otwartych Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii Masters mało serdecznie - chłodem i nieustannym deszczem. W przeciwieństwie do organizatorów, Stowarzyszenia Pływackiego Masters Olsztyn - ci spisali się na medal. Sprawna organizacja zawodów, przyjazna atmosfera rywalizacji i przepiękny, funkcjonalny obiekt Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera w Olsztynie złożyły się wyjątkowo udane zawody.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Gliwice 10-12.06.2016

  W dniach 10 -12 czerwca 2016 r. odbyły się letnie Mistrzostwa Polski Masterów

  w Gliwicach na 50 metrowej pływalni „Olimpijczyk”. 

  W zawodach startowało 380 zawodników z 72 klubów, w tym także pływacy z Rosji 

  i Bułgarii. Padło wiele rekordów Polski, a organizacja zawodów przebiegała sprawnie i jak zwykle w przyjaznej atmosferze.

   

  Czytaj więcej 

   

 • XXXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Masters Czech – Pardubice 7-8.05.2016

  Bardzo dobry występ zanotowały dwie zawodniczki z sekcji pływackiej Masters Wisła Kraków: Paulina Palmowska i Małgorzata Skalska, w mocno obsadzonych międzynarodowych Mistrzostwach Czech w pływaniu w Pardubicach. 

   

  czytaj więcej 

   

 • Puchar Polski w Pływaniu Masters - Stalowa Wola 07-08.05.2016

  Wielki sukces Mastersów Wisły Kraków w Stalowej Woli! Pływacy Białej Gwiazdy zdobyli 54 medale, w tym 28 złotych, 18 srebrnych oraz 8 brązowych. Zdobyte krążki zapewniły drużynie Wisły pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.

   

  Czytaj więcej 

 • Puchar Polski Masters - VII Ogólnopolskie zawody pływackie Masters O Błękitną Wstęgę Wisły - Toruń 16-17.04.2016

  Kolejne wspaniałe zawody, na których nie zabrakło pływaków Białej Gwiazdy. Na VII Ogólnopolskich zawodach pływackich Masters „O Błękitną Wstęgę Wisły” reprezentowało nasz klub Masters Wisłę Kraków czterech zawodników: Iwona Bednarczyk, Sandra Wolska, Konrad Plutecki i Wojciech Wolski. W silnie obsadzonych zawodach nasi reprezentanci zdobyli 11 medali: 3 złote , 4 srebrne oraz 4 brązowe.

   

  Czytaj więcej 

   

 • III Charytatywne zawody pływackie PŁYWAM DLA ... 02-03.04.2016 Warszawa

  III Charytatywne Zawody Pływackie " Pływam dla " organizowane przez Remigiusza Gołębiowskiego w Warszawie to obowiązkowe zawody, na których nie mogło zabraknąć naszego klubu. Klub Wisła Masters Kraków reprezentowali: Wojciech Wolski, Tomasz Doniec, Sebastian Buzowski, Iwona Bednarczyk i Marta Wolska.

   

  czytaj więcej 

   

 • Puchar Polski Masters - Tychy 19-20.03.2016

  Sobota, 19 marca, zachwyciła wszystkich piękną pogodą. Cóż mogło być lepszego od popołudniowego spaceru w promieniach słońca? Czy cokolwiek? Oczywiście: woda, chlor, skrajny wysiłek i niewiarygodne emocje. Czyli: rozgrywane w dniach 19-20 marca pływackie zawody Pucharu Polski Masters w Tychach. 

   

  czytaj więcej

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  Życzymy zdrowych, pogodnych, wesołych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Niech światło pierwszej gwiazdki stworzy niepowtarzalny klimat, a w domu pod choinką znajdą się wymarzone prezenty

   

 • "Wiślacki Opłatek"

  W zeszły czwartek miał miejsce „Wiślacki Opłatek” – tym razem była to jednak szczególna okazja.

  Podczas uroczystości nasz najstarszy zawodnik Stanisław Krokoszyński otrzymał podziękowania za osiągnięte wyniki oraz wkład w działanie sekcji pływackiej Masters.  

   

  czytaj więcej 

 • I Mistrzostwa Masters Gminy Gorzyce 12.12.2015

  Sobota 12 grudnia to nie tylko „urodziny miesiąca”. To także data pierwszych, inauguracyjnych zawodów pływackich w Gorzycach. Zawodów, w których Mastersi z Wisły Kraków pokazali zarówno kunszt pływacki jak i ducha sportowej rywalizacji. Można wręcz powiedzieć, że Wisła zdominowała gorzyckie zmagania. 

   

  czytaj więcej 

   

 • XX Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters 05-06.12.2015

  Kalendarz startów pucharowych w roku 2015 zamknięty. Ostania impreza odbyła się w Warszawie. Były to szczególne zawody – XX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters. 

   

  Szczególne po pierwsze, ponieważ Jubileuszowe, a po drugie zakończone sporym sukcesem naszych zawodników  ( Marta Wolska, Sandra Wolska, Paulina Palmowska, Wojciech Wolski, Dariusz Wesołowski, Artur Bas ) którzy pomimo nielicznego składu zajęli 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej ( na 48 zgłoszonych klubów ) 

   

   

  Czytaj więcej 

   

 • Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Gliwice 13-15.11.2015

  Mistrzowska Drużyna „Wiślaków” 

   

  W weekend w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters. Zawody zasługujące na najwyższe noty pod względem organizacji jak i frekwencji ( 85 zgłoszonych klubów, 557 zarejestrowanych zawodników ). Oczywiście obecna była również i nasza reprezentacja.

   

   

   

  czytaj więcej 

   

   

   

 • Puchar Polski w Pływaniu Masters – Racibórz 24-25.10.2015

  Kolejny udany występ zanotowała reprezentacja „Białej Gwiazdy” na zawodach Pucharu Polski w Pływaniu Masters w Raciborzu. „Szybki” basen i doskonała forma zawodników przyniosła 29 medali indywidulanych oraz 2 medale w sztafetach ( w konkurencjach indywidulanych: 10 złotych, 8 srebrnych oraz 11 brązowych,  w sztafetach dwa srebrne ) 

   

  czytaj więcej 

 • VII Międzynarodowy Mityng Pływacki Masters - Szczecinek 26 - 27.09.2015

  Pierwsze powakacyjne zawody Masters już za nami – pomimo naszej nielicznej reprezentacji ( Wojciech Wolski, Sebastian Buzowski )  zawody zaliczamy do bardzo udanych. Nasza mistrzowska dwójka wywalczyła w sumie 8 medali ( 5 złotych i 3 srebrne ) co pozwoliło zająć 9 miejsce w klasyfikacji generalnej ( na 34 zgłoszone kluby ). 

   

  Czytaj więcej

   

 • XXVI Krakowski Maraton Pływacki Grand Prix Polski

  W sobotę 01-08-2015 odbyła się ciekawa impreza pływacka - XXVI Krakowski Maraton Pływacki Grand Prix Polski. Zawodnicy rywalizowali w podkrakowskim Kryspinowie. Oczywiście na zawodach nie zabrakło również i zawodników naszej sekcji. 

   

  Czytaj więcej

   

 • Frydman Triathlon - 28.06.2015 - trzecie miejsce Mateusza

  28.06.2015. w niedzielę Mateusz Dybek wystartował w triathlonowym sprincie. Zawody odbyły się w miejscowości Frydman nad zalewem Czorsztyńskim. Wykorzystując swoją wysoką formę nasz zawodnik wywalczył trzecie miejce w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty !

 • Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Szczecin 26-28.06.2015

  Fantastyczny występ zanotowali nasi zawodnicy z sekcji pływackiej Masters Wisła Kraków, w silnie obsadzonych międzynarodowych Mistrzostwach Polski w pływaniu w Szczecinie. Zawody odbyły się w dniach 26/28.06.2015 r. i nasza 14 osobowa drużyna zdobyła łącznie 31 medali ( 19 złotych, 6 srebrne, 6 brązowe ) i ustanowiła 11 rekordów Polski. W zawodach wzięło udział 411 zawodników z 104 klubów z Polski, Litwy, Cypru, Bułgarii, Ukrainy i Rosji.

   

  Więcej informacji 

   

 • Przykona Triathlon na dystansie olimpijskim 21.06.2015

  Nasz zawodnik Mateusz Dybek sprawił nam miłą niespodziankę. Startując 21.06.2015 w Przykonie ustanowił swój rekord życiowy na dystansie olimpijskim. Czas 2:14:02 pozwolił mu na zajęcie pierwszego miejsca w kategorii wiekowej 35-39. W klasyfikacji generalnej Mateusz uplasował się na 11 miejscu.

  Gratulujemy!

 • Puchar Polski Masters - II Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Open Water

  Dziś miała miejsce ciekawa impreza - Puchar Polski Masters - II Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Open Water. Oczywiście nie zabrakło na niej naszego zawodnika Wojtka Wolskiego. Zajął on 3 miejsce w kategorii open na dystansie 750 m - duże gratulacje !!! 

  Zawody zorganizowane przez Stowarzyszenie Sportowe Warsaw Masters Team oraz Stołeczny WOPR wysoko "postawiły poprzeczkę" dla kolejnych organizatorów tego typu zwodów. 

  Wszystko "dopięte na ostatni guzik" i wspaniała atmosfera to wizytówka zawodów organizowanych na jeziorku Czerniakowskim.

 • Etixx Silesiaman Triathlon Pszczyna - 31.05.2015 r.

  Pierwszy tegoroczny start w Pszczynie należy potraktować jako strat treningowy  - niestety kłopoty zdrowotne i przerwa w treningach zrobiły swoje.

  Dobre etapy pływacki i rowerowy pozwoliły na zajęcie 26 miejsca open, oraz 7 w kategorii wiekowej. 

  Teraz czas na doszlifowanie formy i starty w kolejnych zawodach. 

   

  Gratulujemy 

 • Puchar Polski Masters w ramach Ogólnopolskich Zawodów Pływackich O Błękitną Wstęgę Wisły - Toruń 23-24.05.2015

  Kolejny, bardzo dobry występ naszych zawodników z sekcji pływackiej Masters Wisła Kraków, w silnie obsadzonych zawodach z cyklu Pucharu Polski. Zawody odbyły się w dniach 23/24.05.2015 r. w Toruniu i zakończył się ich dużym sukcesem. Nasza 4 osobowa drużyna zdobyła łącznie 12 medali ( 5 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe ). W zawodach wzięło udział  zawodników z 61 klubów z Polski, Litwy i Rosji.

   

  Zobacz więcej

 • 18 medali i 4 rekordy Polski pływaków Masters zdobyte na zawodach w Stalowej Woli

  Zawody cyklu Pucharu Polski zakończyły się dużym sukcesem dla pływaków sekcji Masters Wisła Kraków.  Nasza 7 osobowa drużyna zdobyła łącznie 18 medali ( 14 złotych, 2 srebrne, 2 brązowe ). W zawodach wzięło udział 194 zawodników z 34 klubów.

   

  Czytaj więcej 

 • XII Międzynarodowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu Masters

  W dniach 25/26.04.2015r. w Bielawie odbyły się XII Międzynarodowe  Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu Masters. W zawodach wzięło udział 122 zawodników z 33 klubów. Czterech zawodników naszego klubu zdobyło  13 medali - 4 złote, 3 srebrnych i 6 brązowych medali.

   

  Czytaj więcej 

 • Puchar Polski w Pływaniu Masters - Tychy 21-22.03.2015

  33 medale i 4 rekordy Polski pływaków Masters w Tychach.

   

  W dniach 21/22.03.2015 r. w Tychach pływacy sekcji Masters Wisła Kraków zanotowali doskonały występ w zawodach z cyklu Pucharu Polski w pływaniu. W zawodach wzięło udział 190 zawodników z 38 klubów. Nasza 10 osobowa reprezentacja zdobyła łącznie 32 medale (14 złotych, 12 srebrne i 7 brązowy) i zajęła wysokie 8 miejsce w rankingu medalowym.

   

  Czytaj więcej 

 • II Charytatywne Zawody Pływackie Masters "Pływam dla... "

  W dniach 28/01/03.2015 r. w Warszawie pływacy sekcji Masters Wisła Kraków wzięli udział w II Charytatywnych zawodach Pływackich Masters „Pływam dla…” W tym roku pomagaliśmy 3 letniej Oli z zespołem Downa. W zawodach wzięło udział  165 zawodników z całej Polski w tym 6 Wiślaków. Nasza reprezentacja zdobyła łącznie 20 medali (8 złotych, 6 srebrne i 6 brązowy).

   

  Czytaj więcej

   

 • XV Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w Kategorii Masters

  W walentynkową sobotę 14.02.2015 r. w Poznaniu pływacy sekcji Masters Wisła Kraków bardzo udanie rozpoczęli cykl zawodów Pucharu Polski w pływaniu. W zawodach wzięło udział 205 zawodników z całej Polski w tym 5 Wiślaków. Nasza reprezentacja zdobyła łącznie 11 medali (5 złotych, 4 srebrne i 2 brązowy)

   

  Czytaj więcej 

   

 • Kalendarz Imprez Pływackich Masters 2015

  W zakładce Zawody udostępniony został kalendarz imprez pływackich Masters na rok 2015. 

  Sukcesywnie będziemy uzupełniać listę komunikatów. 

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy sekcja pływacka Masters Wisła Kraków 

 • XVI Otwarte Mistrzostwa Opola w pływaniu w kategorii Masters 06-07.12.2014

  W dniach 06/07.12.2014 r. w Opolu odbyły się ostatnie zawody z  cyklu Pucharu Polski –XVI Otwarte Mistrzostwa Opola. W zawodach wzięło udział 212 zawodników z 50 klubów. Nasi zawodnicy reprezentowani przez czteroosobową ekipę zdobyli  9 medali - 1 złoty i 8 srebrnych.

   

  czytaj dalej 

 • Puchar Polski Masters XIX IMPAQ Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu Masters

  W sobotę 29.11.2014 r. w Warszawie odbyły się kolejne zawody z  cyklu Pucharu Polski -Mistrzostwa Warszawy. W zawodach wzięło udział 214 zawodników z 43 klubów. Nasi zawodnicy zdobyli  8 medali - 3 złote i 5 srebrnych ( 7 w konkurencjach indywidualnych, oraz jeden w sztafecie 4 x 50 stylem zmiennym ) co pozwoliło im zająć wysokie 10 miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej.

   

  Więcej informacji

   

 • Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters 14-16.11.2014 Katowice

  Wielkim sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu, które odbyły się w dniach 14-16.11.2014 r. w Katowicach. W zawodach wystartowało 564 zawodników z Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, Litwy i Rosji.

  Nasza 12- osobowa ekipa pływaków wywalczyła 20 medali w tym 11 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe medale.

   

  Czytaj dalej 

   

   

 • Międzynarodowe Zawody w pływaniu Masters - 25-26.10.2014 - Zilina

  W dniach 25/26.10.2014 na 50 metrowej pływalni w Źilinie na Słowacji, odbyły się Międzynarodowe Zawody w pływaniu Masters z udziałem zawodników z Austrii, Słowacji, Czech, Węgier, Litwy oraz Polski. Na zawodach wystartowało trzech zawodników Masters Wisła Kraków, którzy przywieźli  9  medali -2 złote, 4 srebrne i 3 brązowe. 

   

  Marta Wolska  zdobyła złoty medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym, srebrny medal na 50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem klasycznym oraz brązowy medal na 50 m stylem klasycznym.

   

  Jerzy Korba zdobył złoty medal na dystansie 50 m stylem motylkowym, srebrny medal na dystansie 50m stylem grzbietowym brąz na dystansie 100m stylem dowolnym. 

   

  Wojciech Wolski zdobył srebrny medal na dystansie 100 m stylem klasycznym, brązowe medale na dystansie 200m stylem zmiennym i 50 m stylem klasycznym.

   

  Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

   

  Galeria zdjęć 

   

 • Puchar Polski Masters 18-19.10.2014 - Konstancin

     Zakończyły się kolejne zawody Pucharowe Masters w pływaniu w Konstancinie. Nasza reprezentacja  nie zawiodła i znów stanęła na wysokości zadania, czego efektem są 4 medale (3 brązowe i srebrny).

   

  Marta Wolska zdobyła brązowy medal w konkurencji 200 m stylem grzbietowym, oraz 200 m stylem dowolnym

   

  Wojciech Wolski – srebrny medal w konkurencji 200 m stylem motylkowym, oraz brązowy medal za 100 m stylem motylkowym.

   

  Na uwagę zasługuje fakt że zawodnicy „pobili”  swoje rekordy życiowe co wróży ich znakomity start w Mistrzostwach Polski 

   

  Gratulujemy sukcesów  

   

  Galeria zdjęć

 • Zebranie Sekcji Masters Wisła Kraków - 03.10.2014

  W dniu 03.10.2014 r. o godz. 19.00 w sali prezydialnej TS Wisła Kraków ul. Reymonta odbędzie się spotkanie zawodników i sympatyków naszej sekcji. 

 • Senior Games Warmia i Mazury 2014. Warmińsko - Mazurski Międzynarodowy Meeting Pływacki Masters

  Wspaniały występ zanotowali zawodnicy sekcji pływackiej Masters TS Wisła Kraków- Marta Wolska i Wojciech Wolski, na Międzynarodowych Zawodach Sportowych Warmia Mazury Senior Games 2014.

  Nasi zawodnicy przywieźli 9 medali- 4 złote i 5 srebrnych.

  Gratulujemy.

   

  Galeria zdjęć

   

 • Tour de Tri - Piła 2014

  W dniach 15-17.08.2014  nasza zawodnik Mateusz Dybek brał udział w Tour de Tri w Pile  (Czteroetapowe zawody triathlonowe). Był to jego główny i ostatni start w roku. 

   

  Mateusz może być szczególnie zadowolony z 3 etapu – aquathlonu, oraz ostatniego etapu ¼ IronMan.

   

  Ostatecznie w całym cyklu Mateusz zajął 13 miejsce w kategorii open i 6 miejsce w kategorii M30-39 ( najliczniej obsadzonej ) 

   

  Gratulujemy 

   

  Galeria zdjęć

 • Kolejny start naszego zawodnika - Triathlon Rawa Mazowiecka

  Kolejne udane zawody triathlonowe Mateusza Dybka. Kolejny start "treningowy" - "przetarcie" przed Tour de Tri w Pile. 

  Czas Mateusza 2:17,14 ( kolejna życiówka na dystansie olimpijskim ) pozwoliła zająć 18 miejsce w kategorii open. 

   

  Gratulujemy i trzymamy kciuki za start w Pile.

   

  Galeria zdjęć 

 • XXV Jubileuszowy Krakowski Maraton Pływacki - Kryspinów 2014

  XXV Jubileuszowy Krakowski Maraton Pływacki w Kryspinowie już za nami. Jak zwykle dobra organizacja, wspaniała atmosfera i doskonała pogoda sprzyjały rywalizacji na najbardziej popularnym krakowskim zalewie.  Otwarte wody okazały się "przyjazne" również dla zawodników Masters TS Wisła Kraków.

  W zawodach udział wzieła dwójka naszych zaowodników: Janusz Mrozik, oraz Stanisław Trzaska

   

   

  Janusz Mrozik zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 2500 m.

   

  Stanisław Trzaska uplasował się na 8 miejscu w kategorii Open na dystansie 5000 m

   

  Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych  

   

 • Letnie Otwarte Mistrzostw​a Polski w pływaniu Masters - Olsztyn 2014

  Świetny występ odnotowali pływacy Masters Wisły Kraków podczas Mistrzostw Polski w pływaniu, rozegranych w Olsztynie  w dn. 27/29.06.2014. Pływacy przywieźli 7 medali. 

   

  W zawodach uczestniczyło 80 klubów i 480 zawodników, w tym również nasza 6 osobowa drużyna. 

   

  Nasi zawodnicy jak zwykle nie zawiedli i przywieźli cenne trofea medalowe.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Sukces naszego zawodnika w Beko Ełk Triathlon

  Kolejny sukces naszego zawodnika Mateusza Dybka, tym razem w Beko Ełk Triathlon.

   

  Czytaj więcej

   

 • Rozpoczęcie sezonu triathlonowego - Elemental Triathlon Olsztyn

  18 maja nasz zawodnik Mateusz Dybek brał udział w Elemental Triathlon Olsztyn - prestiżowych zawodach otwierających sezon triathlonowy w Polsce. Startowało w nim kilku czołowych polskich zawodników oraz kilku celebrytów Maciej Dowbor, Łukasz Grass, Iwona Guzowska.

  czytaj więcej

 • Puchar Polski Masters 24-25.05.2014 Toruń

   

  W dniach 24/25 maja 2014 roku odbyła się V Edycja Pucharu Polski Masters

   „O Błękitną Wstęgę Wisły” w Toruniu. W zawodach wzięło udział 195 zawodników z 40 klubów.  „Białą Gwiazdę” reprezentowali Marta Wolska i Wojciech Wolski.

  Nasi  zawodnicy wywalczyli dla Wisły 5 medali:

  Marta Wolska – 4 złote medale na dystansach 50,100 i 200 metrów stylem grzbietowym oraz 200 m stylem klasycznym. 

  Wojciech Wolski – 1 srebrny medal na 200 m stylem klasycznym.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Puchar Polski Masters 10-11.05.2014 Stalowa Wola

  Zawody Pucharu Polski Masters w Stalowej Woli już zakończone. 

  Organizatory stanęli na wysokości zadania. Zawody były zorganizowane profesjonalnie, sprawnie z zachowaniem przyjaznej, luźnej i humorystycznej atmosfery.

  Zawodnicy „ na starcie” zostali zaopatrzeni w bardzo ładne koszulki i kubeczki termiczne.

  Wszyscy w wyśmienitych nastrojach udali się na nieckę basenową. Zawody odbywały się na jednym basenie, a na drugim basenie można było się rozgrzewać w komfortowych warunkach. Zawodnicy zmęczeni wyścigami, mogli odpocząć i odprężyć się w jacuzzi.

   

  czytaj więcej  

   

 • Puchar Polski Masters XI Międzynarodowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu Masters

  Wielkim sukcesem Sekcji Pływackiej Masters Wisła Kraków okazały się
   XI Międzynarodowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu Masters, zaliczane do Pucharu Polski Masters, które odbyły się w dniach 26,27 kwietnia 2014 r. w Bielawie.
  W zawodach wzięło udział 149 zawodników z 42 klubów z całej Polski.
  Sekcję Pływacką Masters reprezentowała ośmioosobowa grupa, która zdobyła łącznie
  30 medali, w tym 14 złotych, 12 srebrnych oraz 4 brązowe.

   

  Czytaj więcej

 • Otwarte Mistrzostwa Słowacji w pływaniu Masters 5/6.04.2014

  Na Otwartych  Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji w pływaniu Masters, które odbyły się w miejscowości Spisska Nova Ves czterech zawodników Białej Gwiazdy zdobyło 6 medali.

   

  W zawodach wzięło udział 220 zawodników z 7 krajów – Słowacji, Czech, Węgier, Austrii, Litwy, Rosji oraz Polski. 

 • MP w Olsztynie

  W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Masters w pływaniu Zarząd Sekcji Pływackiej TS Wisła Kraków zaprasza na spotkanie klubowe w dniu 10.04.2014 r. o godz. 19.00

 • Zebranie zawodników sekcji pływackiej Masters

  W dniu 06 marca 2014r. odbyło się zebranie zawodników sekcji pływackiej Masters TS Wisła Kraków.

 • Puchar Polski Masters Poznań 15.02.2014

  Pięcioosobowa reprezentacja Białej Gwiazdy wzięła udział w XIV Otwartych Integracyjnych Mistrzostwach Wielkopolski w Pływaniu w Kategorii Masters. Wiślacy wywalczyli 8 medali.

 • Zawody Pływackie Oborniki Wlkp. 25.01.2014

  I Długodystansowe Zawody Pływackie

  W dniu 01 lutego 2014 roku zawodniczka Masters Wisły Kraków Marta Wolska wzięła udział w I Długodystansowych Zawodach Pływackich w Obornikach Wielkopolskich.

   

 • Zawody Pływackie Warszawa 11-12.01.2014

  Mastersi pływali dla Ali

  Pływacy masters Wisły Kraków wzięli udział w I Charytatywnych Zawodach Pływackich Masters "Pływam dla…", które odbyły się w Warszawie. Wiślacy zdobyli 11 medali, w tym 9 złotych.

Zobacz wszystkie | Strony:
Sponsorzy
Partnerzy

Facebook
Wizyty
Dzisiaj: 39
Wszystkie: 189037