Aktualności

 • World Masters Games Auckland 2017 - Nowa Zelandia 21-30.04.2017

  W dniach 21- 30.04. 2017 nasza dzielna zawodniczka Iwona Bednarczyk brała udział w zawodach World Games Auckland 2017r. w Nowej Zelandii. W zawodach pływackich uczestniczyło 1600 zawodników z różnych krajów. Polskę reprezentowało 5 zawodników z Iwoną włącznie.

  czytaj więcej 

 • Zimowe Otwarte Mistrzstwa Polski w pływaniu w kategorii Masters - Olsztyn 21-23.10.2016

  Olsztyn przywitał uczestników tegorocznych Zimowych Otwartych Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii Masters mało serdecznie - chłodem i nieustannym deszczem. W przeciwieństwie do organizatorów, Stowarzyszenia Pływackiego Masters Olsztyn - ci spisali się na medal. Sprawna organizacja zawodów, przyjazna atmosfera rywalizacji i przepiękny, funkcjonalny obiekt Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera w Olsztynie złożyły się wyjątkowo udane zawody.

   

  Czytaj więcej 

   

 • Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Gliwice 10-12.06.2016

  W dniach 10 -12 czerwca 2016 r. odbyły się letnie Mistrzostwa Polski Masterów

  w Gliwicach na 50 metrowej pływalni „Olimpijczyk”. 

  W zawodach startowało 380 zawodników z 72 klubów, w tym także pływacy z Rosji 

  i Bułgarii. Padło wiele rekordów Polski, a organizacja zawodów przebiegała sprawnie i jak zwykle w przyjaznej atmosferze.

   

  Czytaj więcej 

   

 • XXXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Masters Czech – Pardubice 7-8.05.2016

  Bardzo dobry występ zanotowały dwie zawodniczki z sekcji pływackiej Masters Wisła Kraków: Paulina Palmowska i Małgorzata Skalska, w mocno obsadzonych międzynarodowych Mistrzostwach Czech w pływaniu w Pardubicach. 

   

  czytaj więcej 

   

 • Puchar Polski w Pływaniu Masters - Stalowa Wola 07-08.05.2016

  Wielki sukces Mastersów Wisły Kraków w Stalowej Woli! Pływacy Białej Gwiazdy zdobyli 54 medale, w tym 28 złotych, 18 srebrnych oraz 8 brązowych. Zdobyte krążki zapewniły drużynie Wisły pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.

   

  Czytaj więcej 

 • Puchar Polski Masters - VII Ogólnopolskie zawody pływackie Masters O Błękitną Wstęgę Wisły - Toruń 16-17.04.2016

  Kolejne wspaniałe zawody, na których nie zabrakło pływaków Białej Gwiazdy. Na VII Ogólnopolskich zawodach pływackich Masters „O Błękitną Wstęgę Wisły” reprezentowało nasz klub Masters Wisłę Kraków czterech zawodników: Iwona Bednarczyk, Sandra Wolska, Konrad Plutecki i Wojciech Wolski. W silnie obsadzonych zawodach nasi reprezentanci zdobyli 11 medali: 3 złote , 4 srebrne oraz 4 brązowe.

   

  Czytaj więcej 

   

 • III Charytatywne zawody pływackie PŁYWAM DLA ... 02-03.04.2016 Warszawa

  III Charytatywne Zawody Pływackie " Pływam dla " organizowane przez Remigiusza Gołębiowskiego w Warszawie to obowiązkowe zawody, na których nie mogło zabraknąć naszego klubu. Klub Wisła Masters Kraków reprezentowali: Wojciech Wolski, Tomasz Doniec, Sebastian Buzowski, Iwona Bednarczyk i Marta Wolska.

   

  czytaj więcej 

   

 • Puchar Polski Masters - Tychy 19-20.03.2016

  Sobota, 19 marca, zachwyciła wszystkich piękną pogodą. Cóż mogło być lepszego od popołudniowego spaceru w promieniach słońca? Czy cokolwiek? Oczywiście: woda, chlor, skrajny wysiłek i niewiarygodne emocje. Czyli: rozgrywane w dniach 19-20 marca pływackie zawody Pucharu Polski Masters w Tychach. 

   

  czytaj więcej

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  Życzymy zdrowych, pogodnych, wesołych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Niech światło pierwszej gwiazdki stworzy niepowtarzalny klimat, a w domu pod choinką znajdą się wymarzone prezenty

   

 • "Wiślacki Opłatek"

  W zeszły czwartek miał miejsce „Wiślacki Opłatek” – tym razem była to jednak szczególna okazja.

  Podczas uroczystości nasz najstarszy zawodnik Stanisław Krokoszyński otrzymał podziękowania za osiągnięte wyniki oraz wkład w działanie sekcji pływackiej Masters.  

   

  czytaj więcej 

 • I Mistrzostwa Masters Gminy Gorzyce 12.12.2015

  Sobota 12 grudnia to nie tylko „urodziny miesiąca”. To także data pierwszych, inauguracyjnych zawodów pływackich w Gorzycach. Zawodów, w których Mastersi z Wisły Kraków pokazali zarówno kunszt pływacki jak i ducha sportowej rywalizacji. Można wręcz powiedzieć, że Wisła zdominowała gorzyckie zmagania. 

   

  czytaj więcej 

   

 • XX Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters 05-06.12.2015

  Kalendarz startów pucharowych w roku 2015 zamknięty. Ostania impreza odbyła się w Warszawie. Były to szczególne zawody – XX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters. 

   

  Szczególne po pierwsze, ponieważ Jubileuszowe, a po drugie zakończone sporym sukcesem naszych zawodników  ( Marta Wolska, Sandra Wolska, Paulina Palmowska, Wojciech Wolski, Dariusz Wesołowski, Artur Bas ) którzy pomimo nielicznego składu zajęli 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej ( na 48 zgłoszonych klubów ) 

   

   

  Czytaj więcej 

   

Sponsorzy
Partnerzy

Facebook
Wizyty
Dzisiaj: 29
Wszystkie: 184676