Aktualności

 • Puchar Polski Masters - VII Ogólnopolskie zawody pływackie Masters O Błękitną Wstęgę Wisły - Toruń 16-17.04.2016

  Kolejne wspaniałe zawody, na których nie zabrakło pływaków Białej Gwiazdy. Na VII Ogólnopolskich zawodach pływackich Masters „O Błękitną Wstęgę Wisły” reprezentowało nasz klub Masters Wisłę Kraków czterech zawodników: Iwona Bednarczyk, Sandra Wolska, Konrad Plutecki i Wojciech Wolski. W silnie obsadzonych zawodach nasi reprezentanci zdobyli 11 medali: 3 złote , 4 srebrne oraz 4 brązowe.

   

  Czytaj więcej 

   

 • III Charytatywne zawody pływackie PŁYWAM DLA ... 02-03.04.2016 Warszawa

  III Charytatywne Zawody Pływackie " Pływam dla " organizowane przez Remigiusza Gołębiowskiego w Warszawie to obowiązkowe zawody, na których nie mogło zabraknąć naszego klubu. Klub Wisła Masters Kraków reprezentowali: Wojciech Wolski, Tomasz Doniec, Sebastian Buzowski, Iwona Bednarczyk i Marta Wolska.

   

  czytaj więcej 

   

 • Puchar Polski Masters - Tychy 19-20.03.2016

  Sobota, 19 marca, zachwyciła wszystkich piękną pogodą. Cóż mogło być lepszego od popołudniowego spaceru w promieniach słońca? Czy cokolwiek? Oczywiście: woda, chlor, skrajny wysiłek i niewiarygodne emocje. Czyli: rozgrywane w dniach 19-20 marca pływackie zawody Pucharu Polski Masters w Tychach. 

   

  czytaj więcej

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  Życzymy zdrowych, pogodnych, wesołych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Niech światło pierwszej gwiazdki stworzy niepowtarzalny klimat, a w domu pod choinką znajdą się wymarzone prezenty

   

 • "Wiślacki Opłatek"

  W zeszły czwartek miał miejsce „Wiślacki Opłatek” – tym razem była to jednak szczególna okazja.

  Podczas uroczystości nasz najstarszy zawodnik Stanisław Krokoszyński otrzymał podziękowania za osiągnięte wyniki oraz wkład w działanie sekcji pływackiej Masters.  

   

  czytaj więcej 

 • I Mistrzostwa Masters Gminy Gorzyce 12.12.2015

  Sobota 12 grudnia to nie tylko „urodziny miesiąca”. To także data pierwszych, inauguracyjnych zawodów pływackich w Gorzycach. Zawodów, w których Mastersi z Wisły Kraków pokazali zarówno kunszt pływacki jak i ducha sportowej rywalizacji. Można wręcz powiedzieć, że Wisła zdominowała gorzyckie zmagania. 

   

  czytaj więcej 

   

 • XX Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters 05-06.12.2015

  Kalendarz startów pucharowych w roku 2015 zamknięty. Ostania impreza odbyła się w Warszawie. Były to szczególne zawody – XX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters. 

   

  Szczególne po pierwsze, ponieważ Jubileuszowe, a po drugie zakończone sporym sukcesem naszych zawodników  ( Marta Wolska, Sandra Wolska, Paulina Palmowska, Wojciech Wolski, Dariusz Wesołowski, Artur Bas ) którzy pomimo nielicznego składu zajęli 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej ( na 48 zgłoszonych klubów ) 

   

   

  Czytaj więcej 

   

 • Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Gliwice 13-15.11.2015

  Mistrzowska Drużyna „Wiślaków” 

   

  W weekend w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters. Zawody zasługujące na najwyższe noty pod względem organizacji jak i frekwencji ( 85 zgłoszonych klubów, 557 zarejestrowanych zawodników ). Oczywiście obecna była również i nasza reprezentacja.

   

   

   

  czytaj więcej 

   

   

   

 • Puchar Polski w Pływaniu Masters – Racibórz 24-25.10.2015

  Kolejny udany występ zanotowała reprezentacja „Białej Gwiazdy” na zawodach Pucharu Polski w Pływaniu Masters w Raciborzu. „Szybki” basen i doskonała forma zawodników przyniosła 29 medali indywidulanych oraz 2 medale w sztafetach ( w konkurencjach indywidulanych: 10 złotych, 8 srebrnych oraz 11 brązowych,  w sztafetach dwa srebrne ) 

   

  czytaj więcej 

 • VII Międzynarodowy Mityng Pływacki Masters - Szczecinek 26 - 27.09.2015

  Pierwsze powakacyjne zawody Masters już za nami – pomimo naszej nielicznej reprezentacji ( Wojciech Wolski, Sebastian Buzowski )  zawody zaliczamy do bardzo udanych. Nasza mistrzowska dwójka wywalczyła w sumie 8 medali ( 5 złotych i 3 srebrne ) co pozwoliło zająć 9 miejsce w klasyfikacji generalnej ( na 34 zgłoszone kluby ). 

   

  Czytaj więcej

   

 • XXVI Krakowski Maraton Pływacki Grand Prix Polski

  W sobotę 01-08-2015 odbyła się ciekawa impreza pływacka - XXVI Krakowski Maraton Pływacki Grand Prix Polski. Zawodnicy rywalizowali w podkrakowskim Kryspinowie. Oczywiście na zawodach nie zabrakło również i zawodników naszej sekcji. 

   

  Czytaj więcej

   

 • Frydman Triathlon - 28.06.2015 - trzecie miejsce Mateusza

  28.06.2015. w niedzielę Mateusz Dybek wystartował w triathlonowym sprincie. Zawody odbyły się w miejscowości Frydman nad zalewem Czorsztyńskim. Wykorzystując swoją wysoką formę nasz zawodnik wywalczył trzecie miejce w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty !

Sponsorzy
Partnerzy

Facebook
Wizyty
Dzisiaj: 3
Wszystkie: 179005