Aktualności

 • XX Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters 05-06.12.2015

  Kalendarz startów pucharowych w roku 2015 zamknięty. Ostania impreza odbyła się w Warszawie. Były to szczególne zawody – XX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters. 

   

  Szczególne po pierwsze, ponieważ Jubileuszowe, a po drugie zakończone sporym sukcesem naszych zawodników  ( Marta Wolska, Sandra Wolska, Paulina Palmowska, Wojciech Wolski, Dariusz Wesołowski, Artur Bas ) którzy pomimo nielicznego składu zajęli 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej ( na 48 zgłoszonych klubów ) 

   

   

  Czytaj więcej 

   

 • Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Gliwice 13-15.11.2015

  Mistrzowska Drużyna „Wiślaków” 

   

  W weekend w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters. Zawody zasługujące na najwyższe noty pod względem organizacji jak i frekwencji ( 85 zgłoszonych klubów, 557 zarejestrowanych zawodników ). Oczywiście obecna była również i nasza reprezentacja.

   

   

   

  czytaj więcej 

   

   

   

 • Puchar Polski w Pływaniu Masters – Racibórz 24-25.10.2015

  Kolejny udany występ zanotowała reprezentacja „Białej Gwiazdy” na zawodach Pucharu Polski w Pływaniu Masters w Raciborzu. „Szybki” basen i doskonała forma zawodników przyniosła 29 medali indywidulanych oraz 2 medale w sztafetach ( w konkurencjach indywidulanych: 10 złotych, 8 srebrnych oraz 11 brązowych,  w sztafetach dwa srebrne ) 

   

  czytaj więcej 

 • VII Międzynarodowy Mityng Pływacki Masters - Szczecinek 26 - 27.09.2015

  Pierwsze powakacyjne zawody Masters już za nami – pomimo naszej nielicznej reprezentacji ( Wojciech Wolski, Sebastian Buzowski )  zawody zaliczamy do bardzo udanych. Nasza mistrzowska dwójka wywalczyła w sumie 8 medali ( 5 złotych i 3 srebrne ) co pozwoliło zająć 9 miejsce w klasyfikacji generalnej ( na 34 zgłoszone kluby ). 

   

  Czytaj więcej

   

 • XXVI Krakowski Maraton Pływacki Grand Prix Polski

  W sobotę 01-08-2015 odbyła się ciekawa impreza pływacka - XXVI Krakowski Maraton Pływacki Grand Prix Polski. Zawodnicy rywalizowali w podkrakowskim Kryspinowie. Oczywiście na zawodach nie zabrakło również i zawodników naszej sekcji. 

   

  Czytaj więcej

   

 • Frydman Triathlon - 28.06.2015 - trzecie miejsce Mateusza

  28.06.2015. w niedzielę Mateusz Dybek wystartował w triathlonowym sprincie. Zawody odbyły się w miejscowości Frydman nad zalewem Czorsztyńskim. Wykorzystując swoją wysoką formę nasz zawodnik wywalczył trzecie miejce w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty !

 • Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters - Szczecin 26-28.06.2015

  Fantastyczny występ zanotowali nasi zawodnicy z sekcji pływackiej Masters Wisła Kraków, w silnie obsadzonych międzynarodowych Mistrzostwach Polski w pływaniu w Szczecinie. Zawody odbyły się w dniach 26/28.06.2015 r. i nasza 14 osobowa drużyna zdobyła łącznie 31 medali ( 19 złotych, 6 srebrne, 6 brązowe ) i ustanowiła 11 rekordów Polski. W zawodach wzięło udział 411 zawodników z 104 klubów z Polski, Litwy, Cypru, Bułgarii, Ukrainy i Rosji.

   

  Więcej informacji 

   

 • Przykona Triathlon na dystansie olimpijskim 21.06.2015

  Nasz zawodnik Mateusz Dybek sprawił nam miłą niespodziankę. Startując 21.06.2015 w Przykonie ustanowił swój rekord życiowy na dystansie olimpijskim. Czas 2:14:02 pozwolił mu na zajęcie pierwszego miejsca w kategorii wiekowej 35-39. W klasyfikacji generalnej Mateusz uplasował się na 11 miejscu.

  Gratulujemy!

 • Puchar Polski Masters - II Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Open Water

  Dziś miała miejsce ciekawa impreza - Puchar Polski Masters - II Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Open Water. Oczywiście nie zabrakło na niej naszego zawodnika Wojtka Wolskiego. Zajął on 3 miejsce w kategorii open na dystansie 750 m - duże gratulacje !!! 

  Zawody zorganizowane przez Stowarzyszenie Sportowe Warsaw Masters Team oraz Stołeczny WOPR wysoko "postawiły poprzeczkę" dla kolejnych organizatorów tego typu zwodów. 

  Wszystko "dopięte na ostatni guzik" i wspaniała atmosfera to wizytówka zawodów organizowanych na jeziorku Czerniakowskim.

 • Etixx Silesiaman Triathlon Pszczyna - 31.05.2015 r.

  Pierwszy tegoroczny start w Pszczynie należy potraktować jako strat treningowy  - niestety kłopoty zdrowotne i przerwa w treningach zrobiły swoje.

  Dobre etapy pływacki i rowerowy pozwoliły na zajęcie 26 miejsca open, oraz 7 w kategorii wiekowej. 

  Teraz czas na doszlifowanie formy i starty w kolejnych zawodach. 

   

  Gratulujemy 

 • Puchar Polski Masters w ramach Ogólnopolskich Zawodów Pływackich O Błękitną Wstęgę Wisły - Toruń 23-24.05.2015

  Kolejny, bardzo dobry występ naszych zawodników z sekcji pływackiej Masters Wisła Kraków, w silnie obsadzonych zawodach z cyklu Pucharu Polski. Zawody odbyły się w dniach 23/24.05.2015 r. w Toruniu i zakończył się ich dużym sukcesem. Nasza 4 osobowa drużyna zdobyła łącznie 12 medali ( 5 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe ). W zawodach wzięło udział  zawodników z 61 klubów z Polski, Litwy i Rosji.

   

  Zobacz więcej

 • 18 medali i 4 rekordy Polski pływaków Masters zdobyte na zawodach w Stalowej Woli

  Zawody cyklu Pucharu Polski zakończyły się dużym sukcesem dla pływaków sekcji Masters Wisła Kraków.  Nasza 7 osobowa drużyna zdobyła łącznie 18 medali ( 14 złotych, 2 srebrne, 2 brązowe ). W zawodach wzięło udział 194 zawodników z 34 klubów.

   

  Czytaj więcej 

Sponsorzy
Partnerzy

Facebook
Wizyty
Dzisiaj: 41
Wszystkie: 189039