Aktualności

• XVI Otwarte Mistrzostwa Opola w pływaniu w kategorii Masters 06-07.12.2014

W dniach 06/07.12.2014 r. w Opolu odbyły się ostatnie zawody z  cyklu Pucharu Polski –XVI Otwarte Mistrzostwa Opola. W zawodach wzięło udział 212 zawodników z 50 klubów. Nasi zawodnicy reprezentowani przez czteroosobową ekipę zdobyli  9 medali - 1 złoty i 8 srebrnych.

czytaj dalej

• Puchar Polski Masters XIX IMPAQ Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu Masters

W sobotę 29.11.2014 r. w Warszawie odbyły się kolejne zawody z  cyklu Pucharu Polski -Mistrzostwa Warszawy. W zawodach wzięło udział 214 zawodników z 43 klubów. Nasi zawodnicy zdobyli  8 medali - 3 złote i 5 srebrnych ( 7 w konkurencjach indywidualnych, oraz jeden w sztafecie 4 x 50 stylem zmiennym ) co pozwoliło im zająć wysokie 10 miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej.

Więcej informacji

• Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters 14-16.11.2014 Katowice

Wielkim sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu, które odbyły się w dniach 14-16.11.2014 r. w Katowicach. W zawodach wystartowało 564 zawodników z Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, Litwy i Rosji.

Nasza 12- osobowa ekipa pływaków wywalczyła 20 medali w tym 11 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe medale.

Czytaj dalej

• Międzynarodowe Zawody w pływaniu Masters - 25-26.10.2014 - Zilina

W dniach 25/26.10.2014 na 50 metrowej pływalni w Źilinie na Słowacji, odbyły się Międzynarodowe Zawody w pływaniu Masters z udziałem zawodników z Austrii, Słowacji, Czech, Węgier, Litwy oraz Polski. Na zawodach wystartowało trzech zawodników Masters Wisła Kraków, którzy przywieźli  9  medali -2 złote, 4 srebrne i 3 brązowe.

Marta Wolska  zdobyła złoty medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym, srebrny medal na 50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem klasycznym oraz brązowy medal na 50 m stylem klasycznym.

Jerzy Korba zdobył złoty medal na dystansie 50 m stylem motylkowym, srebrny medal na dystansie 50m stylem grzbietowym brąz na dystansie 100m stylem dowolnym.

Wojciech Wolski zdobył srebrny medal na dystansie 100 m stylem klasycznym, brązowe medale na dystansie 200m stylem zmiennym i 50 m stylem klasycznym.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Puchar Polski Masters 18-19.10.2014 - Konstancin

Zakończyły się kolejne zawody Pucharowe Masters w pływaniu w Konstancinie. Nasza reprezentacja  nie zawiodła i znów stanęła na wysokości zadania, czego efektem są 4 medale (3 brązowe i srebrny).

Marta Wolska zdobyła brązowy medal w konkurencji 200 m stylem grzbietowym, oraz 200 m stylem dowolnym

Wojciech Wolski – srebrny medal w konkurencji 200 m stylem motylkowym, oraz brązowy medal za 100 m stylem motylkowym.

Na uwagę zasługuje fakt że zawodnicy „pobili”  swoje rekordy życiowe co wróży ich znakomity start w Mistrzostwach Polski

Gratulujemy sukcesów

• Zebranie Sekcji Masters Wisła Kraków - 03.10.2014

W dniu 03.10.2014 r. o godz. 19.00 w sali prezydialnej TS Wisła Kraków ul. Reymonta odbędzie się spotkanie zawodników i sympatyków naszej sekcji.

• Senior Games Warmia i Mazury 2014. Warmińsko - Mazurski Międzynarodowy Meeting Pływacki Masters

Wspaniały występ zanotowali zawodnicy sekcji pływackiej Masters TS Wisła Kraków- Marta Wolska i Wojciech Wolski, na Międzynarodowych Zawodach Sportowych Warmia Mazury Senior Games 2014.

Nasi zawodnicy przywieźli 9 medali- 4 złote i 5 srebrnych.

Gratulujemy.

• Tour de Tri - Piła 2014

W dniach 15-17.08.2014  nasza zawodnik Mateusz Dybek brał udział w Tour de Tri w Pile  (Czteroetapowe zawody triathlonowe). Był to jego główny i ostatni start w roku.

Mateusz może być szczególnie zadowolony z 3 etapu – aquathlonu, oraz ostatniego etapu ¼ IronMan.

Ostatecznie w całym cyklu Mateusz zajął 13 miejsce w kategorii open i 6 miejsce w kategorii M30-39 ( najliczniej obsadzonej )

Gratulujemy

• Kolejny start naszego zawodnika - Triathlon Rawa Mazowiecka

Kolejne udane zawody triathlonowe Mateusza Dybka. Kolejny start "treningowy" - "przetarcie" przed Tour de Tri w Pile.

Czas Mateusza 2:17,14 ( kolejna życiówka na dystansie olimpijskim ) pozwoliła zająć 18 miejsce w kategorii open.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za start w Pile.

• XXV Jubileuszowy Krakowski Maraton Pływacki - Kryspinów 2014

XXV Jubileuszowy Krakowski Maraton Pływacki w Kryspinowie już za nami. Jak zwykle dobra organizacja, wspaniała atmosfera i doskonała pogoda sprzyjały rywalizacji na najbardziej popularnym krakowskim zalewie.  Otwarte wody okazały się "przyjazne" również dla zawodników Masters TS Wisła Kraków.

W zawodach udział wzieła dwójka naszych zaowodników: Janusz Mrozik, oraz Stanisław Trzaska

Janusz Mrozik zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 2500 m.

Stanisław Trzaska uplasował się na 8 miejscu w kategorii Open na dystansie 5000 m

Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych

• Letnie Otwarte Mistrzostw​a Polski w pływaniu Masters - Olsztyn 2014

Świetny występ odnotowali pływacy Masters Wisły Kraków podczas Mistrzostw Polski w pływaniu, rozegranych w Olsztynie  w dn. 27/29.06.2014. Pływacy przywieźli 7 medali.

W zawodach uczestniczyło 80 klubów i 480 zawodników, w tym również nasza 6 osobowa drużyna.

Nasi zawodnicy jak zwykle nie zawiedli i przywieźli cenne trofea medalowe.

Kolejny sukces naszego zawodnika Mateusza Dybka, tym razem w Beko Ełk Triathlon.

Wszystkie: 179010